Warning: Undefined array key "options" in /data01/virt86941/domeenid/www.yrre.eu/htdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
YRRE Saunas and cabins - our products - Find your sauna or cabin

Tooted

Projekti aluseks sai põhjamaiselt lihtne disain, klaaside suuruse rõhutamine läbi toote kuju, hoone kergus ja võimalus transportida ülaltpoolt.

Nüüdseks oleme turul juba kahe mudeliga, kuid ei peatu seal, vaid pikem visioon on töötada välja ka ühissaunad mahutavusega kahekümnele, et Yrre oleks kogetav igale saunahuvilisele. Samuti plaanime magamis- ja pesuruumiga väikemajalahenduse loomist, mis sobiks nii suvekoduks kui ka päris eramuks.

YRRE COTTAGE

6 m

YRRE 6m saunamaja on pesuruumi ja tualetiga lahendus, kus võimalik jagada pinnalaotus endale sobivalt, kas ühe eesruumi või kahe ruumiga. Nagu ka teisi YRRE mudeleid, saab seda sauna puu- või elektrikerise lahendusega. Hoone on valmistatud liimpuitkonstruktsioonil ja on transporditav valmiskujul. Hoone jõuab Sinuni täielikult viimistletud kujul ja kogu statsionaarse inventuuriga.

YRRE MINI

4 m

YRRE mini 4m saunamaja saab teha erineva pinnalahendusega, kas tervenisti saunaruum või jagatud eesruumiga. Toote disainimisel leiame kliendiga ühise nägemuse ja personaliseerime vastavalt soovidele. Küttekehadena kasutame ainult HUUMi keriseid, mille seast saab endale sobiva leida. Saun on kohale jõudes valmis kasutamiseks. Valikus on puukütte- või elektrisaun Hindadega saab lähemalt tutvuda lugedes tootest lähemalt.

YRRE MICRO

2 m

YRRE 2m saunamaja sõna otses mõttes. Yrre Micro on saun ilma eesruumita. Nagu ka teisi YRRE mudeleid, saab seda sauna puu- või elektrikerise lahendusega. Hoone on valmistatud liimpuitkonstruktsioonil ja on transporditav valmiskujul. Hoone jõuab Sinuni täielikult viimistletud kujul ja kogu statsionaarse inventuuriga.